Ciekawy blog

Popularny lombard w Warszawie 

Mimo łatwego dostępu do instrumentów inwestycyjnych oferowanych przez instytucje finansowe, nadal wielu z nas woli pożyczyć pieniądze w lombardzie. Pożyczki pod zastaw cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów, gdyż nie zmuszają do płacenia odsetek za pożyczone środki finansowe. Jest to zatem jedna z najtańszych form pożyczek, która niestety posiada również własne wady.

Pożyczki pod zastaw lombard Bemowo oferowane są wyłącznie dla osób, które posiadają cenny zastaw. Jako zastaw może posłużyć wasza elektronika, biżuteria albo dzieła sztuki. Wycena przeprowadzona przez pracownika lombardu jest na nieszczęście w każdym momencie zaniżona, o czym powinniście pamiętać i zabrać ze sobą dodatkowe przedmioty, aby zyskać pełną sumę waszej pożyczki. 
Zadaniem pracownika lombardu jest w każdej sytuacji ocenienie każdego klienta, jako osobę, która może nie spłacić zaciągniętej pożyczki. Wartość zastawu musi więc zostać zaniżona, by na pewno lombard odzyskał wszystkie pożyczone środki finansowe. Warunki pożyczki pod zastaw są bardzo łatwe i obowiązują one od wielu lat. Pożyczkobiorca jest zobowiązany do zwrócenia całej sumy w wyznaczonym terminie. Lombard Warszawa najczęściej daje kilka tygodni dla pożyczkobiorców na oddanie pożyczonych środków majątkowych. Jeżeli już dotrzymacie terminu umowy i oddacie wszystkie pożyczone środki finansowe, to pracownik lombardu odda wszystkie przedmioty, które były w zastawie. W przypadku nie wywiązania się z terminu umowy, wasze cenne przedmioty stają się własnością lombardu i nie będziecie już mogli ich odzyskać. 

Polecamy: lombard bemowo.

Comments are disabled